FEJÉR-B.Á.L. ZRT.
Az oldal jelenleg átépítés alatt áll. Hamarosan megújult formában térünk vissza.

Építőipari projektvezető

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Építési projektek megvalósításának teljes körű, felelős, műszaki és pénzügyi koordinálása
  • Alvállalkozói tenderek lefolytatása
  • Ártárgyalások lefolytatása alvállalkozókkal
  • Építésvezetők, művezetők munkájának koordinálása
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, alvállalkozók munkájának koordinálása, ütemtervek betartatása
  • Megrendelőkkel, műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel való kapcsolattartás, tárgyalások, egyeztetések lefolytatása,
  • Alvállalkozói és szállítói szerződések előkészítése, jóváhagyása
  • Kooperációs értekezleteken való részvétel
  • A munkaterületre előírt munkavédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, E-napló ellenőrzése
  • Cégvezetés rendszeres tájékoztatása a projektekről, pénzügyi és műszaki ütemtervek aktualizálása, projektjelentések elkészítése vezetőség részére
  • Ártükör, projekt analitika készítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 5 év magasépítési szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök / építészmérnök)
  • Számítástechnikai ismeretek,
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és elemező képesség
  • Több projekt egyidejű kezelése
  • Elektronikus napló ismerete és vezetése

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Középfokú angol vagy egyéb idegen nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaeszközök (gépkocsi, laptop, telefon)
  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai kihívások

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • felcsúti központ, országos működési területtel

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

  • azonnal
Elfogadom