FEJÉR-B.Á.L. ZRT.
Az oldal jelenleg átépítés alatt áll. Hamarosan megújult formában térünk vissza.

Műszaki előkészítő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Magasépítési projektek előkészítése
  • Kivitelezési folyamatok, munkák komplett előkészítése
  • Adminisztrációs és szakmai háttér biztosítása vezetők részére
  • Generálkivitelezői ütemtervek előkészítése, nyomon követése
  • Műszaki leírások alapján történő ajánlatkérés és költségvetés készítés, tervezői költségvetés ellenőrzése, tervek ellenőrzése, beérkező ajánlatokból ártükör készítése
  • Tervdokumentációk megfelelősségének ellenőrzése
  • Kapcsolattartás szakágakkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú minimum középfokú (műszaki, építőipari) végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése)
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Önállóság ugyanakkor csapatjátékos szemléletmód
  • Együttműködő hozzáállás
  • Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Középfokú angol vagy egyéb idegen nyelvtudás
  • Építőipari anyagok, technológiák ismerete
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Felcsút

    MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

  • azonnal
Elfogadom