FEJÉR-B.Á.L. ZRT.
Az oldal jelenleg átépítés alatt áll. Hamarosan megújult formában térünk vissza.

Építésvezető

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Magasépítési projektek, építési, felújítási, kivitelezési munkáinak helyszíni koordinálása;
  • Pénzügyi- és műszaki ütemtervek nyomon követése, ellenőrzése, aktualizálása;
  • A munkák elvégzéséhez szükséges alapanyagok, eszközök és emberi erőforrások biztosításában történő közreműködés, azok összehangolása;
  • Tervezővel, vállalkozóval, alvállalkozókkal történő egyeztetések;
  • Kivitelezési munkák dokumentálása, E-napló naprakész vezetése;
  • Minőségellenőrzési és környezetvédelmi előírások biztosítása és ellenőrzése;

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum magasépítő technikus képesítés
  • Kivitelezésben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és elemező képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök, építészmérnök)
  • TERC program ismerete, MS Projekt program ismerete
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem, folyamatos szakmai fejlődés, kihívások

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Kivitelezésben szerzett min. 3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • felcsúti központ, országos működési területtel

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

  • azonnal
Elfogadom